Odbojka
 
 
 
 
 
Območno prvenstvo mladinke
 

skupina "M" nedelja 26.10.2008     OŠ Bled        
Holiday autos Bled : Jesenice-Bled 0:2 (14:25, 13:25) 1.  Jesenice-Bled 4 2:0 4:0 100:57
Jesenice-Bled : Kočevje-Grosuplje 2:0 (25:13, 25:17) 2.  Holidays autos Bled 2 1:1 2:3 91:108
Kočevje-Grosuplje : Holiday autos Bled 1:2 (19:25, 25:20, 14:16) 3.  Kočevje-Grosuplje 0 0:2 1:4 85:111
       
skupina "N" nedelja 26.10.2008     ŠD Tabor, Ljubljana        
Tabor Ljubljana I : ŠD Vital II 2:1 (18:25, 25:22, 15:07) 1.  TPV Novo mesto 4 2:0 4:0 100:46
ŠD Vital II : TPV Novo mesto 0:2 (16:25, 07:25) 2.  Tabor Ljubljana I 2 1:1 2:3 81:104
TPV Novo mesto : Tabor Ljubljana I 2:0 (25:08, 25:13) 3.  Sloving Vital II 0 0:2 1:4 77:108
     

 

skupina "O" nedelja 26.10.2008     OŠ Solkan        
HIT Nova Gorica : Luka Koper 2:0 (25:16, 25:23) 1.  HIT Nova Gorica 4 2:0 4:0 100:69
Luka Koper : Ankaran-Hrvatini 0:2 (18:25, 21:25) 2.  Ankaran Hrvatini 2 1:1 2:2 80:89
Ankaran-Hrvatini : HIT Nova Gorica 0:2 (15:25, 15:25) 3.  Luka Koper 0 0:2 0:4 78:100
       
skupina "P" nedelja 26.10.2008     OŠ F.R.S., Ljubljana       10:00
Tabor Ljubljana II : Sloving Vital 0:2 (25:27, 19:25) 1.  Sloving Vital 4 2:0 4:0 102:80
Sloving Vital : Eurokabel-Neptun 2:0 (25:19, 25:17) 2.  Tabor Ljubljana II 2 1:1 2:2 94:85
Eurokabel-Neptun : Tabor Ljubljana II 0:2 (13:25, 20:25) 3.  Eurokabel-Neptun 0 0:2 0:4 69:100
     

 

skupina "R" nedelja 26.10.2008     OŠ R.Robiča, Limbuš        
Nova KBM Meltal  : Formis Bell 2:0 (25:14, 25:05) 1.  Nova KBM Meltal 4 2:0 4:0 100:47
Formis Bell  : DŠR M.Sobota 0:2 (14:25, 22:25) 2.  DŠR M.Sobota 2 1:1 2:2 78:86
DŠR M.Sobota  : Nova KBM Meltal 0:2 (15:25, 13:25) 3.  Formis Bell 0 0:2 0:4 55:100
       
skupina "S" nedelja 26.10.2008     Gimnazija Sl.Gradec        
Kostmann Sl.Gradec : Zava ŽOK Ptuj 2:0 (25:09, 25:16) 1.  Kostmann Sl.Gradec 4 2:0 4:0 100:62
Zava ŽOK Ptuj : ŽOK Kema Puconci 1:2 (22:25, 25:21, 12:15) 2.  ŽOK Kema Puconci 2 1:1 2:2 98:109
ŽOK Kema Puconci : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (17:25, 20:25) 3.  Zava ŽOK Ptuj 0 0:2 0:4 84:111
     

 

skupina "T" nedelja 26.10.2008     OŠ Stranje        
Calcit Kamnik : ŽOK Mislinja 2:0 (25:11, 25:19) 1.  Prevalje 4 2:0 4:1 112:87
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:2 (16:25, 20:25) 2.  Calcit Kamnik 2 1:1 3:2 101:92
Prevalje : Calcit Kamnik 2:1 (25:18, 22:25, 15:08) 3.  ŽOK Mislinja 0 0:2 0:4 66:100
       
skupina "U" nedelja 26.10.2008     OŠ F.Prešerna, Kranj        
ŽOK Triglav Kranj : Aliansa 0:2 (11:25, 09:25) 1.  Aliansa 4 2:0 4:0 100:43
Aliansa : Braslovče 2:0 (25:15, 25:08) 2.  ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:2 73:99
Braslovče : ŽOK Triglav Kranj 0:2 (23:25, 26:28) 3.  Braslovče 0 0:2 0:4 72:103