Odbojka
 
 
 
 
 
Predkrog - mladinke
 
skupina "A" sobota 04.10.2008     OŠ T.Čufar, Jesenice       10:00
Jesenice-Bled : Holiday autos Bled 2:0 (25:11, 25:11) 1.  Jesenice-Bled 4 2:0 4:0 100:36
Holiday autos Bled : Žirovnica 2:0 (25:17, 25:11) 2.  Holiday autos Bled 2 1:1 2:2 72:78
Žirovnica : Jesenice-Bled 0:2 (05:25, 09:25) 3.  Žirovnica 0 0:2 0:4 42:100
       
skupina "B" nedelja 12.10.2008     OŠ Zb.odp., Kočevje       10:00
Kočevje-Grosuplje : MZG Grosuplje  2:0 (25:12, 25:12) 1.  Kočevje-Grosuplje 4 2:0 4:0 100:59
MZG Grosuplje : TOV Novo mesto  0:2 (09:25, 09:25) 2.  TPV Novo mesto 2 1:1 2:2 85:68
TPV Novo mesto : Kočevje-Grosuplje  0:2 (19:25, 16:25) 3.  MZG Grosuplje 0 0:2 0:4 42:100
     

 

skupina "C" sobota 04.10.2008     ŠD Tabor, Ljubljana       10:00
Tabor Ljubljana I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:12, 25:15) 1.  Sloving Vital II 4 2:0 4:0 100:60
ŽOK Šentvid : Sloving Vital II 0:2 (15:25, 07:25) 2.  Tabor Ljubljana I 2 1:1 2:2 88:77
Sloving Vital II : Tabor Ljubljana I 2:0 (25:19, 25:19) 3.  ŽOK Šentvid 0 0:2 0:4 49:100
       
skupina "D" sobota 04.10.2008     OŠ Hrvatini       10:00
Ankaran-Hrvatini : Piran 2:0 b.b. 1.  Luka Koper 4 2:0 4:0 113:58
Piran : Luka Koper 0:2 b.b. 2.  Ankaran-Hrvatini 2 1:1 2:2 108:63
Luka Koper : Ankaran-Hrvatini 2:1 (23:25, 25:21, 15:10) 3.  Piran 0 0:2 0:4 0:100
     

 

skupina "E" sobota 04.10.2008     ŠD Kanal       10:00
Eurokabel Neptun : HIT Nova Gorica  0:2 (23:25, 07:25) 1.  HIT Nova Gorica 4 2:0 4:0 100:60
HIT Nova Gorica : Logatec  2:0 (25:18, 25:12) 2.  Eurokabel Neptun 2 1:1 2:2 80:80
Logatec : Eurokabel Neptun  0:2 (19:25, 17:25) 3.  Logatec 0 0:2 0:4 60:100
       
skupina "F" sobota 04.10.2008     OŠ Kolezija, Ljubljana       10:00
Sloving Vital : Tabor Ljubljana II  0:2 (14:25, 18:25) 1.  Tabor Ljubljana II 4 2:0 4:0 100:64
Tabor Ljubljana II : ŽOK Šk.Loka  2:0 (25:18, 25:14) 2.  Sloving Vital 2 1:1 2:2 82:77
ŽOK Šk.Loka : Sloving Vital  0:2 (10:25, 17:25) 3.  ŽOK Šk.Loka 0 0:2 0:4 59:100
     

 

skupina "G" sobota 04.10.2008     OŠ I.Cankar, Ljutomer       10:00
ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota 0:2 (14:25, 16:25) 1.  Nova KBM Meltal 4 2:0 4:0 100:43
DŠR M.Sobota : Nova KBM Meltal 0:2 (17:25, 13:25) 2.  DŠR M.Sobota 2 1:1 2:2 80:80
Nova KBM Meltal : ZM Ljutomer 2:0 (25:04, 25:09) 3.  ZM Ljutomer 0 0:2 0:4 43:100
       
skupina "H" sobota 04.10.2008     OŠ Puconci       10:00
ŽOK Kema Puconci : Benedikt 2:0 (25:14, 25:13) 1.  Formis Bell 4 2:0 4:1 117:87
Benedikt : Formis Bell 0:2 (11:25, 16:25) 2.  ŽOK Kema Puconci 2 1:1 3:2 110:94
Formis Bell : ŽOK Kema Puconci 2:1 (24:26, 28:26, 15:08) 3.  Benedikt 0 0:2 0:4 54:100
     

 

skupina "I" sobota 04.10.2008     Gimnazija Ptuj       10:00
Zava ŽOK Ptuj : Prebold 2:0 (25:10, 25:22) 1.  Kostmann Sl.Gradec  4 2:0  4:0 100:60
Perbold : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (15:25, 07:25) 2.  Zava ŽOK Ptuj  2  1:1  2:2  88:82
Kostmann Sl.Gradec : Zava ŽOK Ptuj 2:0 (25:20, 25:18) 3.  Prebold  0  0:2 0:4  54:100
       
skupina "J" sobota 04.10.2008     OŠ Mislinja       10:00
ŽOK Mislinja : Prevalje  0:2 (10:25, 16:25) 1.  Prevalje 4 2:0 4:0 100:56
Prevalje : Črna  2:0 (25:14, 25:16) 2.  ŽOK Mislinja 2 1:1 2:2 76:84
Črna : ŽOK Mislinja  0:2 (15:25, 19:25) 3.  Črna 0 0:2 0:4 64:100
     

 

skupina "K" sobota 04.10.2008     OŠ Stranje       10:00
Calcit Kamnik : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:17, 25:16) 1.  Calcit Kamnik 4 2:0 4:0 100:59
ŽOK Triglav Kranj : ŠD Fedrca 2:0 (25:09, 25:08) 2.  ŽOK Triglav Kranj 2 1:1 2:2 83:67
ŠD Fedrca : Calcit Kamnik 0:2 (13:25, 13:25) 3.  ŠD Fedrca 0 0:2 0:4 43:100
       
skupina "L" sobota 04.10.2008     OŠ Braslovče       10:00
Braslovče : Aliansa 0:2 (16:25, 19:25) 1.  Aliansa 4 2:0 4:0 100:62
Aliansa : Kajuh Šoštanj 2:0 (25:14, 25:13) 2.  Braslovče 2 1:1 2:2 85:90
Kajuh Šoštanj : Braslovče 0:2 (19:25, 21:25) 3.  Kajuh Šoštanj 0 0:2 0:4 67:100