Odbojka
 
 
 
 
 
turnirji - 1 do 8
 
Turnir št. 1  10.01.2009 ŠD Benedikt   09:00 
Benedikt: DŠR M.Sobota I2:0 (25:20, 25:10)1.Benedikt 44:08:1219:1378
DŠR M.Sobota I : DŠR M.Sobota II2:1 (14:25, 25:19, 25:17)2.DŠR M.Sobota I43:16:3194:1906
DŠR M.Sobota II : ŽOK ZM Ljutomer III2:1 (25:15, 18:25, 25:12)3.DŠR M.Sobota II42:25:5219:1975
ŽOK ZM Ljutomer III : ŽOK ZM Ljutomer II0:2 (17:25, 20:25)4.ŽOK ZM Ljutomer II41:32:6151:1872
ŽOK ZM Ljutomer II: Benedikt0:2 (09:25, 22:25)5.ŽOK ZM Ljutomer III40:42:8165:2372
DŠR M.Sobota II: ŽOK ZM Ljutomer II2:0 (25:10, 25:21) 
ŽOK ZM Ljutomer III : Benedikt1:2 (04:25, 25:19, 07:25) 
ŽOK ZM Ljutomer II: DŠR M.Sobota I0:2 (23:25, 16:25) 
Benedikt : DŠR M.Sobota II2:0 (25:20, 25:20) 
DŠR M.Sobota I: ŽOK ZM Ljutomer III2:0 (25:22, 25:18) 
    
Turnir št. 2  10.01.2009 OŠ Puconci   09:00 
ŽOK Kema Puconci: ŽOK Kema Puconci II0:2 (18:25, 17:25)1.ŽOK ZM Ljutomer I44:08:0200:888
ŽOK Kema Puconci II : ŽOK ZM Ljutomer I0:2 (10:25, 08:25)2.ŽOKosnšolaJuršinci43:16:2185:1456
ŽOK ZM Ljutomer I : Sonimex Radenci2:0 (25:08, 25:06)3.ŽOK Kema Puconci II42:24:5172:1824
Sonimex Radenci : ŽOKosnšolaJuršinci0:2 (17:25, 15:25)4.Sonimex Radenci 41:33:6143:1933
ŽOKosnšolaJuršinci: ŽOK Kema Puconci2:0 (25:12, 25:07)5.ŽOK Kema Puconci40:40:8108:2000
ŽOK ZM Ljutomer I: ŽOKosnšolaJuršinci2:0 (25:17, 25:18) 
Sonimex Radenci : ŽOK Kema Puconci2:0 (25:10, 25:23) 
ŽOKosnšolaJuršinci: ŽOK Kema Puconci II2:0 (25:22, 25:22) 
ŽOK Kema Puconci : ŽOK ZM Ljutomer I0:2 (11:25, 10:25) 
ŽOK Kema Puconci II: Sonimex Radenci2:1 (10:25, 25:7, 25:15) 
    
Turnir št. 3  10.01.2009 OŠ Slivnica   09:00 
Formis mala A: Ruše II2:0 (25:12, 25:16)1.Formis mala A44:08:1221:1668
Ruše II : Galeja-Branik1:2 (23:25, 25:07, 18:25)2.Ecom Tabor Maribor43:17:2222:1337
Galeja-Branik : Turbina1:2 (19:25, 25:20, 21:25)3.Turbina42:24:6197:2154
Turbina : Ecom Tabor Maribor0:2 (14:25, 14:25)4.Galeja-Branik41:33:7170:2363
Ecom Tabor Maribor: Formis mala A1:2 (25:19, 25:27, 22:25)5.Ruše II40:42:8162:2222
Galeja-Branik: Ecom Tabor Maribor0:2 (05:25, 11:25) 
Turbina : Formis mala A0:2 (22:25, 12:25) 
Ecom Tabor Maribor: Ruše II2:0 (25:09, 25:09) 
Formis mala A : Galeja-Branik2:0 (25:21, 25:11) 
Ruše II: Turbina1:2 (14:25, 25:15, 11:25) 
    
Turnir št. 4 10.01.2009 ŠD Ruše   10:00 
Ruše: Formis mala B2:0  (25:10, 25:05) 1.Ruše33:06:0150:686
Formis mala B: Nova KBM Branik II2:1 (22:25, 25:22, 25:20)2.Nova KBM Branik I32:14:2137:1054
Nova KBM Branik I : Formis mala B2:0 (25:08, 25:20)3.Formis mala B31:22:5115:1672
Nova KBM Branik I: Nova KBM Branik II2:0 (25:10, 25:17)4.Nova KBM Branik II30:31:6110:1721
Ruše: Nova KBM Branik I2:0 (25:17, 25:20) 
Nova KBM Branik II: Ruše0:2 (07:25, 09:25) 
    
Turnir št. 5 10.01.2009 OŠ Prebold   10:00 
Prebold: Aliansa0:2 (16:25, 05:25)1.Aliansa33:06:0150:1116
Aliansa: Comet II-Poljčane2:0 (25:22, 25:23)2.Comet II-Poljčane32:14:2145:1104
Comet : Aliansa0:2 (22:25, 23:25)3.Comet 31:22:4129:1252
Comet: Comet II-Poljčane0:2 (16:25, 18:25)4.Prebold30:30:672:1500
Prebold: Comet0:2 (07:25, 18:25) 
Comet II-Poljčane: Prebold2:0 (25:12, 25:14) 
    
Turnir št. 6 10.01.2009 OŠ Braslovče   10:00 
Braslovče I: Braslovče II2:0 (25:09, 25:09)1.Braslovče I33:06:0150:336
Braslovče II: Mozirje1:2 (07:25, 25:16, 18:25)2.Mozirje32:14:3130:1164
Fedrca : Braslovče II1:2 (30:28, 00:25, 00:25)3.Braslovče II31:23:5146:1462
Fedrca: Mozirje0:2 (16:25, 00:25)4.Fedrca30:31:547:1781
Braslovče I: Fedrca2:0 (25:01, 25:00) 
Mozirje: Braslovče I0:2 (05:25, 09:25) 
    
Turnir št. 7 10.01.2009 OŠ Črna   10:00 
Črna: Dravograd2:0 (25:23, 25:00)1.Prevalje33:06:1166:946
Dravograd: Prevalje0:2 (23:25, 00:25)2.Črna32:15:3170:1315
Mežica : Dravograd2:1 (09:25, 25:00, 25:00)3.Mežica 31:23:5123:1463
Mežica: Prevalje0:2 (05:25,17:25)4.Dravograd30:31:671:1591
Črna: Mežica2:1 (25:08, 21:25, 25:09) 
Prevalje: Črna2:1 (25:11, 16:25, 25:13) 
    
Turnir št. 8 10.01.2009 OŠ Mislinja   10:00 
ŽOK Mislinja: Kostmann Sl.Gradec0:2 (08:25, 08:25)1.Kostmann Sl.Gradec33:06:1168:1076
Kostmann Sl.Gradec: ŽOK Vuzenica2:0 (25:21, 25:08)2.ŽOK Vuzenica32:14:4166:1784
Kajuh Šoštanj : Kostmann Sl.Gradec1:2 (14:25, 25:18, 23:25)3.Kajuh Šoštanj31:24:4182:1504
Kajuh Šoštanj: ŽOK Vuzenica1:2 (21:25, 25:13, 24:26)4.ŽOK Mislinja30:31:692:1731
ŽOK Mislinja: Kajuh Šoštanj0:2 (08:25, 10:25) 
ŽOK Vuzenica: ŽOK Mislinja2:1 (25:11, 23:25, 25:22) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
turnirji 9-16
 

 

Turnir št. 9 10.01.2009 OŠ Solkan   10:00 
HIT Nova Gorica I: HIT Nova Gorica II2:0 (25:10, 25:09)1.Eurokabel-Neptun33:06:0150:546
HIT Nova Gorica II: Eurokabel-Neptun0:2 (02:25, 10:25)2.HIT Nova Gorica I32:14:2125:1084
Luka Koper II : HIT Nova Gorica II2:0 (25:03, 25:18)3.Luka Koper II31:22:4106:1212
Luka Koper II: Eurokabel-Neptun0:2 (10:25, 07:25)4.HIT Nova Gorica II30:30:652:1500
HIT Nova Gorica I: Luka Koper II2:0 (25:23, 25:16) 
Eurokabel-Neptun: HIT Nova Gorica I2:0 (25:13, 25:12) 
    
Turnir št. 10 10.01.2009 ŠD Bonifika   10:00 
Luka Koper: Piran2:0 (25:02, 25:14)1.Luka Koper33:06:0150:626
Piran: Galeb grup Robotina0:2 (17:25, 15:25)2.Ankaran-Hrvatini 32:14:3147:1154
Ankaran-Hrvatini : Piran2:0 (25:11, 25:11)3.Galeb grup Robotina31:23:4102:1423
Ankaran-Hrvatini: Galeb grup Robotina2:1 (25:04, 10:25, 25:14)4.Piran30:30:679:1500
Luka Koper: Ankaran-Hrvatini2:0 (25:18, 25:19) 
Galeb grup Robotina: Luka Koper0:2 (07:25, 02:25) 
    
Turnir št. 11 10.01.2009 OŠ Kolezija, LJ   10:00 
Sloving Vital I: ŽOK Šentvid I2:0 (25:11, 25:03)1.Sloving Vital I33:06:0150:346
ŽOK Šentvid I: Olimp Ljubljana III2:0 (25:03, 25:04)2.ŽOK Šentvid I32:14:3126:1114
Olimp Ljubljana II : ŽOK Šentvid I1:2 (10:25, 25:12, 19:25)3.Olimp Ljubljana II31:23:4118:1193
Olimp Ljubljana II: Olimp Ljubljana III2:0 (25:02, 25:05)4.Olimp Ljubljana III30:30:620:1500
Sloving Vital I: Olimp Ljubljana II2:0 (25:04, 25:10) 
Olimp Ljubljana III: Sloving Vital I0:2 (06:25, 00:25) 
    
Turnir št. 12  10.01.2009 ŠD Tabor, LJ   09:00 
Tabor Ljubljana: OD Krim0:2 (03:25, 16:25)1.Sloving Vital II44:08:1224:1318
OD Krim : Olimp Ljubljana I0:2 (11:25, 13:25)2.Olimp Ljubljana I43:17:2212:1097
Olimp Ljubljana I : Sloving Vital II1:2 (20:25, 25:22, 17:25)3.OD Krim42:24:4163:1394
Sloving Vital II : ŽOK Šentvid II2:0 (25:02, 25:06)4.Tabor Ljubljana41:32:7117:1992
ŽOK Šentvid II: Tabor Ljubljana1:2 (25:19, 21:25, 03:25)5.ŽOK Šentvid II40:41:881:2191
Olimp Ljubljana I: ŽOK Šentvid II2:0 (25:04, 25:02) 
Sloving Vital II : Tabor Ljubljana2:0 (25:09, 25:13) 
ŽOK Šentvid II: OD Krim0:2 (13:25, 05:25) 
Tabor Ljubljana : Olimp Ljubljana I0:2 (03:25, 04:25) 
OD Krim: Sloving Vital II0:2 (14:25, 25:27) 
    
Turnir št. 13 10.01.2009 OŠ Brestanica   10:00 
Kostak-Elmont: Kostak-Elmont II0:2 (07:25, 16:25)1.RH Žužemberk33:06:0150:946
Kostak-Elmont II: RH Žužemberk0:2 (22:25, 18:25)2.Kostak-Elmont II32:14:2140:1044
ŽOK TPV Novo mesto: Kostak-Elmont II0:2 (16:25, 15:25)3.ŽOK TPV Novo mesto31:22:5127:1682
ŽOK TPV Novo mesto: RH Žužemberk0:2 (20:25, 06:25)4.Kostak-Elmont30:31:6119:1701
Kostak-Elmont: ŽOK TPV Novo mesto1:2 (19:25, 25:19, 24:26) 
RH Žužemberk: Kostak-Elmont2:0 (25:05, 25:23) 
    
Turnir št. 14 10.01.2009 ŠD Brinje, Grosuplje   10:00 
MZG Grosuplje: ŽOK Kočevje1:2 (21:25, 25:13, 20:25)1.ŽOK Kočevje33:06:2173:1296
ŽOK Kočevje: Mini-Maxi2:0 (25:05, 25:01)2.MZG Grosuplje32:15:3174:1225
ŽOK Črnomelj : ŽOK Kočevje1:2 (22:25, 25:10, 10:25)3.ŽOK Črnomelj 31:24:4160:1204
ŽOK Črnomelj: Mini-Maxi2:0 (25:00, 25:02)4.Mini-Maxi30:30:614:1500
MZG Grosuplje: ŽOK Črnomelj2:1 (08:25, 25:13, 25:15) 
Mini-Maxi: MZG Grosuplje0:2 (04:25, 02:25) 
    
Turnir št. 15  10.01.2009 OŠ Bled   09:00 
Bled I: Bled II2:0 (25:11, 25:08)1.Bled I44:08:0200:1048
Bled II : Bled-Radovljica2:0 (25:17, 25:10)2.Mladi Jesenice 43:16:2185:1276
Bled-Radovljica : Mladi Jesenice0:2 (06:25, 10:25)3.Žirovnica42:24:4167:1494
Mladi Jesenice : Žirovnica2:0 (25:18, 25:17)4.Bled II41:32:6115:1772
Žirovnica: Bled I0:2 (09:25, 23:25)5.Bled-Radovljica 40:40:890:2000
Bled-Radovljica: Žirovnica0:2 (16:25, 13:25) 
Mladi Jesenice : Bled I0:2 (13:25, 22:25) 
Žirovnica: Bled II2:0 (25:04, 25:16) 
Bled I : Bled-Radovljica2:0 (25:15, 25:03) 
Bled II: Mladi Jesenice0:2 (07:25, 19:25) 
    
Turnir št. 16  10.01.2009 OŠ Stranje   09:00 
Calcit Kamnik: Calcit Kamnik A2:0 (25:04, 25:01)1.Calcit Kamnik44:08:0200:678
Calcit Kamnik A : Calcit Kamnik M0:2 (23:25,11:25)2.Calcit Kamnik M43:16:2186:1136
Calcit Kamnik M: ŽOK Partizan Šk.Loka2:0 (25:03, 25:14)3.ŽOK Partizan Šk.Loka42:24:6156:2234
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj2:1 (18:25, 25:14, 25:18)4.ŽOK Triglav Kranj41:33:7148:2213
ŽOK Triglav Kranj: Calcit Kamnik0:2 (06:25, 07:25)5.Calcit Kamnik A40:42:8158:2242
Calcit Kamnik M: ŽOK Triglav Kranj2:0 (25:01, 25:11) 
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Kamnik0:2 (11:25, 02:25) 
ŽOK Triglav Kranj: Calcit Kamnik A2:1 (25:09, 16:25, 25:19) 
Calcit Kamnik : Calcit Kamnik M2:0 (25:23, 25:13) 
Calcit Kamnik A: ŽOK Partizan Šk.Loka1:2 (25:08, 21:25, 20:25)