Odbojka
 
 
 
 
 
"A" liga - kadetinje - zahod 2
 
1. krog - nedelja, 25.01.2009 - OŠ J.Plemlja, Bled ob 10:00
Holiday autos Bled : Calcit Kamnik 0:2 (18:25, 18:25)
Calcit Kamnik : Mladi Jesenice 0:2 (13:25, 17:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Kočevje 2:0 (25:21, 25:17)
ŽOK Kočevje : Holiday autos Bled 0:2 (23:25, 22:25)
2. krog - nedelja, 08.02.2009 - OŠ Vodmat, Ljubljana ob 10:00
GLŠ-Olimp Ljubljana : MZG Grosuplje II 2:0 (25:15, 25:11)
MZG Grosuplje II : Calcit Kamnik 0:2 (10:25, 10:25)
Calcit Kamnik : Holiday autos Bled 2:0 (25:21, 25:14)
Holiday autos Bled : GLŠ-Olimp Ljubljana 0:2 (17:25, 20:25)
3. krog - nedelja, 01.03.2009 - OŠ Zb.Odposl., Kočevje ob 10:00
ŽOK Kočevje : MZG Grosuplje II 2:0 (25:17, 25:22)
MZG Grosuplje II : Holiday autos Bled 0:2 (15:25, 14:25)
Holiday autos Bled : ŽOK Kočevje 2:1 (25:20, 18:25, 15:07)
3. krog - nedelja, 01.03.2009 - OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Kamnik : GLŠ-Olimp Ljubljana 2:0 (25:23, 25:16)
GLŠ-Olimp Ljubljana : Mladi Jesenice 2:1 (19:25, 25:11, 15:12)
Mladi Jesenice : Calcit Kamnik 2:1 (18:25, 25:23, 15:12)
4. krog - nedelja, 15.03.2009 - OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Holiday autos Bled 2:0 (25:06, 25:22)
Holiday autos Bled : GLŠ-Olimp Ljubljana 0:2 (16:25, 17:25)
GLŠ-Olimp Ljubljana : Mladi Jesenice 2:0 (25:21, 25:16)
4. krog - nedelja, 15.03.2009 - OŠ Zb.Odposl., Kočevje ob 10:00
ŽOK Kočevje : MZG Grosuplje II 2:0 (25:18, 25:17)
MZG Grosuplje II : Calcit Kamnik 0:2 (07:25, 14:25)
Calcit Kamnik : ŽOK Kočevje 1:2 (25:17, 15:25, 10:15)
5. krog - nedelja, 29.03.2009 - OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Holiday autos Bled 2:0 (25:22, 25:23)
Holiday autos Bled : MZG Grosuplje II 2:0 (25:13, 25:20)
MZG Grosuplje II : Mladi Jesenice 0:2 (05:25, 08:25)
5. krog - nedelja, 29.03.2009 - OŠ Stranje ob 10:00
Calcit Kamnik : GLŠ-Olimp Ljubljana 2:0 (25:20, 25:23)
ŽOK Kočevje : Calcit Kamnik 0:2 (20:25, 15:25)
GLŠ-Olimp Ljubljana : ŽOK Kočevje 1:2 (25:12, 15:25, 11:15)
6. krog - nedelja, 19.04.2009 - Šp.dvorana Brinje, Grosuplje ob 10:00
MZG Grosuplje II : GLŠ-Olimp Ljubljana 0:2 (07:25, 14:25)
GLŠ-Olimp Ljubljana : ŽOK Kočevje 2:0 (25:16, 25:15)
ŽOK Kočevje : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 12:25)
Mladi Jesenice : MZG Grosuplje II 2:0 (25:22, 25:18)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Mladi Jesenice 16 8 2 17 5 3,400 493 394 1,251
2 Calcit Kamnik 14 7 3 16 6 2,667 490 394 1,244
3 GLŠ-Olimp Ljubljana 14 7 3 15 7 2,143 492 385 1,278
4 ŽOK Kočevje 8 4 6 9 14 0,643 441 483 0,913
5 Holiday autos Bled 8 4 6 8 13 0,615 422 459 0,919
6 MZG Grosuplje II 0 0 10 0 20 0,000 277 500 0,554