Odbojka
 
 
 
 
 
"A" liga - starejše deklice - zahod 2
 
1. krog - nedelja, 18.01.2009 - OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
ŠD Vital : MZG Grosuplje 1:2 (25:19, 18:25, 08:15)
MZG Grosuplje : ŽOK Črnomelj 2:0 (25:21, 25:17)
ŽOK Črnomelj : Mladi Jesenice 0:2 (16:25, 14:25)
Mladi Jesenice : ŠD Vital 0:2 (09:25, 23:25)
2. krog - nedelja, 01.02.2009 - OŠ M.Jarca, Črnomelj ob 10:00
ŽOK Črnomelj : Tabor Ljubljana 1:2 (17:25, 25:16, 13:15)
Tabor Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (30:28, 25:17)
ŽOK Triglav Kranj : Mladi Jesenice 0:2 (11:25, 13:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Črnomelj 2:0 (25:21, 25:21)
3. krog - nedelja, 15.02.2009 - OŠ F.Prešeren, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj : MZG Grosuplje 0:2 (17:25, 12:25)
MZG Grosuplje : ŽOK Črnomelj 2:0 (25:08, 25:18)
ŽOK Črnomelj : ŽOK Triglav Kranj 1:2 (23:25, 25:21, 12:15)
3. krog - nedelja, 15.02.2009 - OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
ŠD Vital : Tabor Ljubljana 2:0 (25:11, 25:16)
Tabor Ljubljana : Mladi Jesenice 1:2 (21:25, 25:19, 11:15)
Mladi Jesenice : ŠD Vital 0:2 (15:25, 20:25)
4. krog - nedelja, 08.03.2009 - OŠ F.R.S., Ljubljana
Tabor Ljubljana : ŠD Vital 0:2 (13:25, 22:25)
ŠD Vital : ŽOK Črnomelj 2:0 (25:11, 25:15)
ŽOK Črnomelj : Tabor Ljubljana 1:2 (18:25, 25:21, 08:15)
4. krog - nedelja, 08.03.2009 - OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:14, 25:11)
ŽOK Triglav Kranj : MZG Grosuplje 0:2 (07:25, 10:25)
MZG Grosuplje : Mladi Jesenice 0:2 (24:26, 20:25)
5. krog - nedelja, 22.03.2009 - ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
MZG Grosuplje : Tabor Ljubljana 2:1 (14:25, 25:18, 15:13)
Tabor Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:09, 25:16)
ŽOK Triglav Kranj : ŠD Vital 0:2 (13:25, 24:26)
ŠD Vital : MZG Grosuplje 2:1 (20:25, 25:12, 15:08)
6. krog - nedelja, 05.04.2009 - OŠ F.Prešeren, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj : ŠD Vital 0:2 (05:25, 12:25)
ŠD Vital : ŽOK Črnomelj 2:0 (25:15, 25:12)
ŽOK Črnomelj : ŽOK Triglav Kranj 0:2 (19:25, 17:25)
6. krog - nedelja, 05.04.2009 - ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
MZG Grosuplje : Mladi Jesenice 0:2 (21:25, 24:26)
Mladi Jesenice : Tabor Ljubljana 2:0 (25:15, 25:13)
Tabor Ljubljana : MZG Grosuplje 1:2 (26:24, 24:26, 12:15)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 ŠD Vital 18 9 1 19 3 6,333 512 340 1,506
2 Mladi Jesenice 16 8 2 16 5 3,200 478 395 1,210
3 MZG Grosuplje 14 7 3 15 9 1,667 512 441 1,161
4 Tabor Ljubljana 8 4 6 11 14 0,786 487 504 0,966
5 ŽOK Triglav Kranj 4 2 8 4 17 0,235 330 502 0,657
6 ŽOK Črnomelj 0 0 10 3 20 0,150 391 528 0,741