novice

22.3.2008
Kanal, 21. marca (STA) - Odbojkarji Salonita iz Anhovega so drugi finalisti zaključnega turnirja za slovenski pokal, potem ko so v drugem polfinalnem obračunu v Kanalu premagali Calcit Kamnik s 3:0 (18, 22, 18). Salonit se bo v sobotnem finalu (ob 17. uri) pomeril z ekipo ACH Volley.

22.3.2008
Kanal, 21. marca (STA) - Odbojkarji ACH Volleya so prvi finalisti zaključnega turnirja za slovenski pokal, potem ko so v prvem polfinalnem obračunu v Kanalu premagali Marchiol Prvačino s 3:0 (21, 22, 21).

27.1.2008
Nova Gorica, 27. januarja (STA) - Odbojkarice HiTa Nove Gorice so tretjič zapored zmagovalke slovenskega pokala. V finalu zaključnega turnirja najboljše četverice so v domači dvorani s 3:1 (20, 17, -18, 20) premagale ekipo Nove KBM Branika iz Maribora, sicer desetkratno zmagovalko tega tekmovanja.