Odbojka
 
 
 
 
 
Območna prvenstva - mladinci
 
skupina "A" sobota 29.09.2007     Gimnazija LJ-Šiška       9:00  
Olimpija : Calcit Kamnik 0:2 (12:25, 14:25) 1. ACH Volley 3 3:0 6:1 157:118 6
ACH Volley : Žirovnica 2:0 (25:15, 25:23) 2. Calcit Kamnik 3 2:1 5:2 154:117 4
Calcit Kamnik : Žirovnica 2:0 (25:17, 25:17) 3. Žirovnica 3 1:2 2:4 122:129 2
Olimpija : ACH Volley 0:2 (09:25, 17:25) 4. Olimpija 3 0:3 0:6 81:150 0
ACH Volley : Calcit Kamnik 2:1 (25:18, 17:25, 15:11)              
Žirovnica : Olimpija 2:0 (25:17, 25:12)

1. in 2. v 1/4 finale "A"

skupina "B" sobota 29.09.2007     ŠD Gaj, Kočevje       9:00  
MOK Kočevje : KekoVariconŽužemberk 0:2 (15:25, 12:25) 1. KekoVariconŽužemberk 3 3:0 6:0 151:96 6
TOM Mokronog : MOK Krka 2:0 (25:14, 25:18) 2. TOM Mokronog 3 2:1 4:2 142:108 4
KekoVariconŽužemberk : MOK Krka 2:0 (26:24, 25:13) 3.  MOK Krka 3 1:2 2:4 120:125 2
MOK Kočevje : TOM Mokronog 0:2 (13:25, 12:25) 4.  MOK Kočevje 3 0:3 0:6 66:150 0
TOM Mokronog : KekoVariconŽužemberk 0:2 (22:25, 20:25)              
MOK Krka : MOK Kočevje 2:0 (25:14, 25:10)

1. in 2. v 1/4 finale "A"

skupina "C" sobota 29.09.2007     ŠD Kanal       10:00  
Salonit Anhovo : VC Portorož 2:0 (25:18, 25:20) 1. Salonit Anhovo 2 2:0 4:0 100:73 4
VC Portorož : Logatec 2:1 (25:17, 21:25, 16:14) 2. VC Portorož 2 1:1 2:3 100:106 2
Logatec : Salonit Anhovo 0:2 (21:25, 14:25) 3. Logatec 2 0:2 1:4 91:112 0
     

1. in 2. v 1/4 finale "B"

skupina "D" sobota 29.09.2007     ŠD D.Kumar, LJ       9:00  
LOK Črnuče : GLŠ Brezovica 0:2 (16:25, 16:25) 1. GLŠ Brezovica 3 3:0 6:0 150.115
Astec Triglav : Termo Lubnik 2:1 (20.25, 25:23, 15:09) 2. Astec Triglav 3 2:1 4:3 154:143
GLŠ Brezovica : Termo Lubnik 2:0 (25:19, 25:20) 3. LOK Črnuče 3 1.2 2:4 118:145
LOK Črnuče : Astec Triglav 0:2 (16:25, 20:25) 4. Termo Lubnik 3 0:3 1:6 141:160
Astec Triglav : GLŠ Brezovica 0:2 (23:25, 21:25)              
Termo Lubnik : LOK Črnuče 0:2 (22:25, 23:25)

1. in 2. v 1/4 finale "B"

                   
Fram in Stavbar IGM Maribor se diretno uvrstita v 1/4 finale "C"
Hoče in Galex-Mir Beltinci se diretno uvrstita v 1/4 finale "C"
                   
Fužinar Metal Ravne in Šoštanj Topolšica se diretno uvrstita v 1/2 finale "D"
                   
skupina "E" sobota 29.09.2007     OŠ Črna       10:00  
Črna : Mežica 1:2 (25:19, 20:25, 15:17) 1. SIP Šempeter 2 2:0 4:0 100:77 4
Mežica : SIP Šempeter 0:2 (21:25, 19:25) 2. Mežica 2 1:1 2:3 101:110 2
SIP Šempeter : Črna 2:0 (25:15, 25:22) 3. Črna 2 0:2 1:4 97:111 0
     

1. in 2. v 1/4 finale "C"