Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - mlajše deklice - 2. krog
 
Turnir št. 9   02.02.2008   ŠD Ruše       10:00  
ZM Ljutomer malčice : Ruše 3:0 (25:18, 25:11, 25:06) 1. ZM Ljutomer malčice 3 3:0 8:1 214:133 8
Ruše : DŠR M.Sobota 3:0 (25:07, 26:24, 25:10) 2. Ruše 3 2:1 5:4 180:184 5
Nova KBM Branik I : Ruše 1:2 (24:26, 19:25, 25:18) 3. Nova KBM Branik I 3 1:2 4:5 200:184 4
Nova KBM Branik I : DŠR M.Sobota 3:0 (25:10, 25:23, 25:07) 4. DŠR M.Sobota 3 0:3 1:8 122:215 1
ZM Ljutomer malčice : Nova KBM Branik I 3:0 (25:16, 25:19, 25:22) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 20
DŠR M.Sobota : ZM Ljutomer malčice 1:2 (07:25, 25:14, 09:25) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 23
       
Turnir št. 10   02.02.2008   OŠ Šempeter
      10:00  
Braslovče I : Aliansa 2:1 (25:02, 17:25, 25:06) 1. Braslovče I 3 3:0 8:1 217:95 8
Aliansa : Prevalje I 1:2 (25:23, 14:25, 17:25) 2. Prevalje I 3 2:1 5:4 181:175 5
Mežica I : Aliansa 1:2 (14:25, 25:15, 17:25) 3. Aliansa 3 1:2 4.5 154:196 4

Mežica I

: Prevalje I 0:3 (09:25, 17:25, 18:25) 4. Mežica I 3 0:3 1:8 129:215 1
Braslovče I : Mežica I 3:0 (25:07, 25:05, 25:17) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 20
Prevalje I : Braslovče I 0:3 (05:25, 15:25, 13:25) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 22
       
Turnir št. 11   02.02.2008   ŠD Zreče       10:00  
Calcit Kamnik I : Čebelice 3:0 (25:23, 25:13, 26:24) 1. Sloving Vital 3 3:0 7:2 206:93 7
Čebelice : MZG Grosuplje 1:2 (25:17, 20:25, 27:29) 2. Calcit Kamnik I 3 2:1 7:2 188:177 7
Sloving Vital : Čebelice 3:0 (25:04, 25:08, 25:11) 3. MZG Grosuplje 3 1:2 3:6 159:216 3
Sloving Vital : MZG Grosuplje 2:1 (19:25, 25:04, 25:04) 4. Čebelice 3 0:3 1:8 155:222 1
Calcit Kamnik I : Sloving Vital 1:2 (25:12, 06:25, 07:25) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 21
MZG Grosuplje : Calcit Kamnik I 0:3 (14:25, 20:25, 21:25) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 25
       
Turnir št. 12   02.02.2008   OŠ Žirovnica
      10:00  
Prochrom comp Bled : Žirovnica 0:3 (10:25, 18:25, 09:25) 1. Žirovnica 3 3:0 8:1 223:123 8
Žirovnica : Luka Koper 3:0 (25:09, 25:09, 25:20) 2. Eurokabel Neptun 3 2:1 6:3 198:187 6
Eurokabel Neptun : Žirovnica 1:2 (11:25, 25:23, 12:25) 3. Luka Koper 3 1:2 2:7 167:213 2
Eurokabel Neptun : Luka Koper 3:0 (31:29, 25:22, 25:11) 4. Prochrom comp Bled 3 0:3 2:7 146:211 2
Prochrom comp Bled : Eurokabel Neptun 1:2 (18:25, 09:25, 25:19) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 21
Luka Koper : Prochrom comp Bled 2:1 (25:19, 17:25, 25:13) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 24