Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - dečki - 2. krog
 
Turnir št. 9   02.02.2008   OŠ Šoštanj          
OŠBI Fram : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:06, 25:22, 25:13) 1. OŠBI Fram 3 3:0 7:2 220:144 7
Šoštanj Topolšica : Galex-Mir Beltinci 2 1:2 (13:25, 23:25, 25:20) 2. Hoče 3 2:1 5:4 182:171 5
Hoče : Šoštanj Topolšica 2:1 (25:05, 12:25, 25:10) 3. Galex-Mir Beltinci 2 3 1:2 4:5 170:192 4
Hoče : Galex-Mir Beltinci 2 2:1 (25:19, 10:25, 25:13) 4. Šoštanj Topolšica 3 0:3 2:7 142:207 2
OŠBI Fram : Hoče 2:1 (25:11, 24:26, 25:23) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 13
Galex-Mir Beltinci 2 : OŠBI Fram 1:2 (07:25, 25:21, 11:25) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 16
       
Turnir št. 10   02.02.2008   OŠ Brezovica          
Črnuški zmajčki : Brezovica 2:1 (17:25, 25:12, 25:23) 1. Črnuški zmajčki 3 2:1 5:4 180:182 5
Brezovica : Sportfun Fram 2:1 (09:25, 25:14, 25:19) 2. Sportfun Fram 3 2:1 5:4 179:181 5
SIP Šempeter : Brezovica 3:0 (25:13, 25:23, 25:15) 3. SIP Šempeter 3 1:2 5:4 202:168 5
SIP Šempeter : Sportfun Fram 1:2 (23:25, 14:25, 25:14) 4. Brezovica 3 1:2 3:6 170:200 3
Črnuški zmajčki : SIP Šempeter 2:1 (03:25, 25:19, 25:21) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 13
Sportfun Fram : Črnuški zmajčki 2:1 (06:25, 25:11, 26:24) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 15
       
Turnir št. 11   02.02.2008   OŠ Kostanjevica          
Mladi Jesenice : Kostanjevica na Krki 2:1 (26:24, 25:13, 09:25) 1. MOK Krka 3 3:0 7:2 207:151 7
Kostanjevica na Krki : MOK Krka 1:2 (25:06, 02:25, 16:25) 2. Mladi Jesenice 3 2:1 5:4 191:183 5
ACH Volley : Kostanjevica na Krki 2:1 (03:25, 25:22, 25:23) 3. ACH Volley 3 1:2 3:6 148:218 3
ACH Volley : MOK Krka 0:3 (05:25, 24:26, 20:25) 4. Kostanjevica na Krki 3 0:3 3:6 175:169 3
Mladi Jesenice : ACH Volley 2:1 (25:09, 22:25, 25:12) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 14
MOK Krka : Mladi Jesenice 2:1 (25:09, 26:24, 24:26) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 18
       
Turnir št. 12   02.02.2008   ŠD Kanal          
Astec Triglav-mini : Salonit 0:3 (05:25, 14:25, 09:25) 1. Salonit 3 3:0 8:1 219:85 8
Salonit : Marchiol Prvačina 3:0 (25:17, 25:00, 25:00) 2. Calcit Kamnik I 3 2:1 5:4 157:137 5
Calcit Kamnik I : Salonit 1:2 (09:25, 25:19, 06:25) 3. Astec Triglav-mini 3 1:2 3.6 130:161 3
Calcit Kamnik I : Marchiol Prvačina 2:1 (06:25, 25:00, 25:00) 4. Marchiol Prvačina 3 0:3 2:7 67:190 2
Astec Triglav-mini : Calcit Kamnik I 1:2 (04:25, 25:11, 14:25) 1. in 2. uvrščeni se uvrstita v 3. krog - turnir št. 14
Marchiol Prvačina : Astec Triglav-mini 1:2 (25:09, 00:25, 00:25) 3. in 4. uvrščeni se uvrstita v repasaž - turnir št. 17