Odbojka
 
 
 
 
 
MINI odbojka - mlajši dečki - 1. krog
 
Turnir št. 1   19.01.2008   OŠ Hoče          
Hoče : Galex-Mir Beltinci 1 3:0 (25:04, 25:08, 25:12) 1. Hoče 2 2:0 6:0 150:74 6
Galex-Mir Beltinci 1 : Galex-Mir Beltinci 2 1:2 (09:25, 25:21, 15:25) 2. Galex-Mir Beltinci 2 2 1:1 2:4 121:124 2
Galex-Mir Beltinci 2 : Hoče 0:3 (16:25, 16:25, 18:25) 3. Galex-Mir Beltinci 1 2 0:2 1:5 73:146 1

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 9,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 9,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 15

       
Turnir št. 2   19.01.2008   OŠ Šoštanj          
Šoštanj Topolšica : OŠBI Fram 1:2 (06:25, 25:14, 19:25) 1. OŠBI Fram 2 2:0 5:1 139:64 5
OŠBI Fram : Mežica 3:0 (25:05, 25:05, 25:04) 2. Šoštanj Topolšica 2 1:1 4:2 125:87 4
Mežica : Šoštanj Topolšica 0:3 (09:25, 03:25, 11:25) 3. Mežica 2 0:2 0:6 37:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 9,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 9,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 15

       
Turnir št. 3   19.01.2008   OŠ Šempeter          
SIP Šempeter : Sportfun Fram 0:3 (23:25, 22:25, 21:25) 1. Sportfun Fram 2 2:0 6:0 150:95 6
Sportfun Fram : Calcit Kamnik II 3:0 (25:03, 25:10, 25:16) 2. SIP Šempeter 2 1:1 3:3 141:89 3
Calcit Kamnik II : SIP Šempeter 0:3 (00:25, 07:25, 07:25) 3. Calcit Kamnik II 2 0:2 0:6 43:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 16

       
Turnir št. 4   19.01.2008   OŠ D.Kumar, LJ          
Olimpija : Črnuški zmajčki 1:2 (04:25, 25:20, 13:25) 1. Brezovica 2 2:0 4:2 142:121 4
Črnuški zmajčki : Brezovica 1:2 (21:25, 25:18, 19:25) 2. Črnuški zmajčki 2 1:1 3:3 135:110 3
Brezovica : Olimpija 2:1 (24:26, 25:11, 25:18) 3. Olimpija 2 0:2 2:4 98:144 2

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 10,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 16

       
Turnir št. 5   19.01.2008   OŠ Žirovnica        
Žirovnca : ACH Volley 0:3 (12:25, 10:25, 17:25) 1. ACH Volley 2 2:0 5:1 132:105  5
ACH Volley : Mladi Jesenice 2:1 (07:25, 25:19, 25:22) 2. Mladi Jesenice 2 1:1 4:2  141:75 4
Mladi Jesenice : Žirovnca 3:0 (25:09, 25:00, 25:09) 3. Žirovnca 2 0:2 0:6  57:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 17

       
Turnir št. 6   19.01.2008   OŠ Šmihel, N.mesto          
MOK Krka : KekoVariconŽužemberk 3:0 (25:12, 25:18, 25:07) 1. Kostanjevica na Krki 2 2:0 5:1 150:116 5
KekoVariconŽužemberk : Kostanjevica na Krki 0:3 (15:25, 16:25, 17:25) 2. MOK Krka 2 1:1 4:2 143:112 4
Kostanjevica na Krki : MOK Krka 2:1 (29:27, 25:16, 21:25) 3. KekoVariconŽužemberk 2 0:2 0:6 85:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 11,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 17

       
Turnir št. 7   19.01.2008   OŠ C.Golar, Šk.Loka        
Termo Lubnik : Astec Triglav-mini 1:2 (22:25, 25:16, 22:25) 1. Calcit Kamnik I 2 2:0 6:0 150:59 6
Astec Triglav-mini : Calcit Kamnik I 0:3 (13:25, 06:25, 13:25) 2. Astec Triglav-mini 2 1:1 2:4 98:144 2
Calcit Kamnik I : Termo Lubnik 3:0 (25:07, 25:09, 25:11) 3. Termo Lubnik 2 0:2 1:5 96:141 1

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 18

       
Turnir št. 8   19.01.2008   OŠ Renče          
Marchiol Prvačina : Salonit 0:3 (09:25, 16:25, 16:25) 1. Salonit 2 2:0 6:0 150:55 6
Salonit : Logatec 3:0 (25:02, 25:08, 25:04) 2. Marchiol Prvačina 2 1:1 3:3 116:120 3
Logatec : Marchiol Prvačina 0:3 (14:25, 15:25, 16:25) 3. Logatec 2 0:2 0:6 59:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 12,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 18