Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - turnirji 9 do 16
 
Turnir št. 9   12.01.2008   ŠD Lucija        
Lakolit Ankaran : Piran 3:0 (25:13, 25:06, 25:15) 1. Luka Koper 3 3:0 8:1 214:80 8
Piran : Luka Koper II 2:1 (25:15, 25:11, 21:25) 2. Lakolit Ankaran 3 2:1 7:2 189:144 7
Luka Koper : Piran 3:0 (25:04, 25:13, 25:05) 3. Piran 3 1:2 2:7 127:201 2
Luka Koper : Luka Koper II 3:0 (25:08, 25:03, 25:08) 4. Luka Koper II 3 0:3 1:8 116:221 1
Lakolit Ankaran : Luka Koper 1:2 (04:25, 25:14, 10:25) 1. v 2. krog - turnir št. 21,  2. v 2. krog - turnir št. 22
Luka Koper II : Lakolit Ankaran 0:3 (06:25, 20:25, 20:25) 3. v repasaž - turnir št. 29, 4. v repasaž - turnir št. 30
       
Turnir št. 10   12.01.2008   ŠD Logatec        
Logatec : HIT Nova Gorica 1:2 (15:25, 27:29, 25:23) 1. Eurokabel Neptun 2 2:0 6:0 150:66 5
HIT Nova Gorica : Eurokabel Neptun 0:3 (14:25, 10:25, 18:25) 2. HIT Nova Gorica 2 1:1 2:4 119:142 2
Eurokabel Neptun : Logatec 3:0 (25:09, 25:12, 25:03) 3. Logatec 2 0:2 1:5 91:152 1

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 21,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 22,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 29

       
Turnir št. 11   12.01.2008   OŠ Šmihel, Novo mesto        
TPV Novo mesto : Kostak Elmont II 3:0 b.b. 1. ŽOK Črnomelj 4 4:0 12:0 300:48 12
Kostak Elmont II : Kostak Elmont I 3:0 (25:10, 25:12, 25:20) 2. TPV Novo mesto 4 3:1 9:3 273:75 9
Kostak Elmont I : ŽOK Črnomelj 0:3 b.b. 3. Kostak Elmont III 4 2:2 6:6 150:200 6
ŽOK Črnomelj : Kostak Elmont III 3:0 b.b. 4. Kostak Elmont II 4 1:3 3:9 87:267 3
Kostak Elmont III : TPV Novo mesto 0:3 b.b. 5. Kostak Elmont I 4 0:4 0:12 70:300 0
Kostak Elmont I : Kostak Elmont III 0:3 (16:25, 00:25, 12:25) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 22
ŽOK Črnomelj : TPV Novo mesto 3:0 (25:14, 25:14, 25:20) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 21
Kostak Elmont III : Kostak Elmont II 3:0 (25:00, 25:14, 25:08) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 30
TPV Novo mesto : Kostak Elmont I 3:0 b.b. 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 29
Kostak Elmont II : ŽOK Črnomelj 0:3 b.b. 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 30
       
Turnir št. 12   12.01.2008   OŠ Zb.odp., Kočevje          
Kočevje II : Kočevje I 0:3 (10:25, 07:25, 20:25) 1. MZG Grosuplje I 3 3:0 9:0 225:86 9
Kočevje I : MZG Grosuplje I 0:3 (09:25, 21:25, 10:25) 2. Kočevje I 3 2:1 6:3 190:1451 6
MZG Grosuplje III : Kočevje I 0:3 (05:25, 06:25, 18:25) 3. Kočevje II 3 1:2 2:7 128:198 2
MZG Grosuplje III : MZG Grosuplje I 0:3 (05:25, 06:25, 11:25) 4. MZG Grosuplje III 3 0:3 1:8 99:217 1
Kočevje II : MZG Grosuplje III 2:1 (17:25, 25:09, 25:14) 1. v 2. krog - turnir št. 22,  2. v 2. krog - turnir št. 21
MZG Grosuplje I : Kočevje II 3:0 (25:07, 25:05, 25:12) 3. v repasaž - turnir št. 30, 4. v repasaž - turnir št. 29
       
Turnir št. 13   12.01.2008   ŠD Tabor, Ljubljana        
Tabor Ljubljana : Šentvid-Eurotrade 1:2 (10:25, 25:17, 16:25) 1. Calcit Kamnik I 4 4:0 11:1 290:162 11
Šentvid-Eurotrade : Calcit Kamnik I 0:3 (06:25, 19:25, 08:25) 2. Sloving Vital II 4 3:1 9:3 257:217 9
Calcit Kamnik I : Sloving Vital II 2:1 (25:20, 15:25, 25:15) 3. Šentvid-Eurotrade 4 2:2 5:7 246:222 5
Sloving Vital II : Calcit Kamnik II 3:0 (25:09, 25:20, 25:23) 4. Tabor Ljubljana 4 1:3 3:9 180:281 3
Calcit Kamnik II : Tabor Ljubljana 1:2 (19:25, 25:10, 20:25) 5. Calcit Kamnik II 4 0:4 2:10 192:283 2
Calcit Kamnik I : Calcit Kamnik II 3:0 (25:07, 25:09, 25:11) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 23
Sloving Vital II : Tabor Ljubljana 3:0 (25:10, 25:10, 25:07) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 24
Calcit Kamnik II : Šentvid-Eurotrade 1:2 (09:25, 25:23, 15:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 31
Tabor Ljubljana : Calcit Kamnik I 0:3 (08:25, 22:25, 12:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 32
Šentvid-Eurotrade : Sloving Vital II 1:2 (23:25, 25:07, 25:15) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 31
       
Turnir št. 14   12.01.2008   OŠ C.Golar, Šk.Loka        
ŽOK Triglav : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:04, 25:09, 25:19) 1. Mladi Jesenice 3 3:0 9:0 225:113 9
ŽOK Partizan Šk.Loka : Mladi Jesenice 0:3 (09:25, 11:25, 19:25) 2. ŽOK Triglav 3 2:1 6:3 199:152 6
Bled Lesce : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:1 (19:25, 25:12, 25:04) 3. Bled Lesce 3 1:2 2:7 139:191 2
Bled Lesce : Mladi Jesenice 0:3 (07:25, 13:25, 05:25) 4. ŽOK Partizan Šk.Loka 3 0:3 1:8 112:219 1
ŽOK Triglav : Bled Lesce 3:0 (25:12, 25:15, 25:18) 1. v 2. krog - turnir št. 23,  2. v 2. krog - turnir št. 24
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav 3:0 (25:06, 25:23, 25:20) 3. v repasaž - turnir št. 31, 4. v repasaž - turnir št. 32
       
Turnir št. 15   sobota 12.01.2008   OŠ Radovljica        
Žirovnica : Bled Radovljica 2:1 (17:25, 25:21, 25:13) 1. Žirovnica 3 3:0 7:2 206:152  7
Bled Radovljica : Prochrom comp Bled 1:2 (25:15, 20:25, 17:25) 2. Prochrom comp Bled 3 2:1 6:3  196:173 6
Bohinj : Bled Radovljica 1:2 (25:22, 12:25, 23:25) 3. Bled Radovljica 3 1:2 4:5  193:192 4
Bohinj : Prochrom comp Bled 0:3 (14:25, 19:25, 14:25) 4. Bohinj 3 0:3 1:8  144:222 1
Žirovnica : Bohinj 3:0 (25:08, 25:19, 25:10) 1. v 2. krog - turnir št. 24,  2. v 2. krog - turnir št. 23
Prochrom comp Bled : Žirovnica 1:2 (25:14, 20:25, 11:25) 3. v repasaž - turnir št. 32, 4. v repasaž - turnir št. 31
       
Turnir št. 16   12.01.2008   OŠ Kolezija, Ljubljana        
Sloving Vital III : Krim-Vital 1:2 (14:25, 25:23, 18:25) 1. Sloving Vital I 4 4:0 12:0 300:61 12
Krim-Vital : Olimp Ljubljana 1:2 (12:25, 25:15, 15:25) 2. MZG Grosuplje II 4 3:1 9:3 257:168 9
Olimp Ljubljana : MZG Grosuplje II 0:3 (07:25, 21:25, 10:25) 3. Olimp Ljubljana 4 2:2 5:7 184:256 5
MZG Grosuplje II : Sloving Vital I 0:3 (12:25, 12:25, 08:25) 4. Krim-Vital 4 1:3 3:9 170:272 3
Sloving Vital I : Sloving Vital III 3:0 (25:06, 25:03, 25:01) 5. Sloving Vital III 4 0:4 1:11 144:298 1
Olimp Ljubljana : Sloving Vital I 0:3 (00:25, 06:25, 00:25) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 24
MZG Grosuplje II : Sloving Vital III 3:0 (25:06, 25:14, 25:03) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 23
Sloving Vital I : Krim-Vital 3:0 (25:03, 25:05, 25:05) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 32
Sloving Vital III : Olimp Ljubljana 0:3 (15:25, 22:25, 17:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 31
Krim-Vital : MZG Grosuplje II 0:3 (16:25, 09:25, 07:25) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 32