Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajše deklice - 1. krog - turnirji 1 do 8
 

Turnir št. 1    12.01.2008   OŠ I.Cankar, Ljutomer        
ZMLjutomerMalaNedla : ZM Ljutomer-Lotmerk 1:2 (25:19, 13:25, 24:26) 1. Benedikt 4 4:0 11:1 293:186 11
ZM Ljutomer-Lotmerk  : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:16, 25:16, 25:23) 2. ZMLjutomerMalaNedla 4 2:2 7:5 255:228 7
ŽOK Kema Puconci  : Benedikt 0:3 (06:25, 09:25, 14:25) 3. ZM Ljutomer-Lotmerk 4 2:2 6:6 270:253 6
Benedikt  : DŠR M.Sobota 3:0 (25:05, 25:18, 25:22) 4. DŠR M.Sobota 4 2:2 6:6 240:231 6
DŠR M.Sobota : ZMLjutomerMalaNedla 1:2 (17:25, 25:18, 18:25) 5. ŽOK Kema Puconci 4 0:4 0:12 140:300 0
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota 0:3 (13:25, 00:25, 12:25) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 17
Benedikt  : ZMLjutomerMalaNedla 2:1 (17:25, 25:06, 25:19) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 18
DŠR M.Sobota : ZM Ljutomer-Lotmerk 2:1 (09:25, 25:14, 26:24) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 25
ZMLjutomerMalaNedla  : ŽOK Kema Puconci 3:0 (25:18, 25:05, 25:08) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 26
ZM Ljutomer-Lotmerk : Benedikt 0:3 (23:25, 15:25, 24:26) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 25
       
Turnir št. 2   12.01.2008   OŠ Kamnica        
Formis Bell I : Ecom Tabor 2:1 (13:25, 25:19, 25:13) 1. Ruše I 3 3:0 9:0 225:140 9
Ecom Tabor : Ruše I 0:3 (15:25, 13:25, 18:25) 2. Nova KBM Branik II 3 2:1 4:5 196:200 4
Nova KBM Branik II  : Ecom Tabor 2:1 (25:19, 22:25, 25:12) 3. Formis Bell I 3 1:2 3:6 173:203 3
Nova KBM Branik II : Ruše I 0:3 (11:25, 20:25, 22:25) 4. Ecom Tabor 3 0:3 2:7 159:210 2
Formis Bell I : Nova KBM Branik II 1:2 (25:20, 20:25, 24:26) 1. v 2. krog - turnir št. 17,  2. v 2. krog - turnir št. 18
Ruše I : Formis Bell I 3:0 (25:11, 25:17, 25:13) 3. v repasaž - turnir št. 25, 4. v repasaž - turnir št. 26
       
Turnir št. 3   12.01.2008   ŠD Lukna, Maribor        
Nova KBM Branik I : Galeja-Vega Branik 2:1 (25:19, 08:25, 25:16) 1. Nova KBM Branik I 4 4:0 9:3 269:191 9
Galeja-Vega Branik  : Ruše II 1:2 (18:25, 22:25, 25:15) 2. Ruše II 4 3:1 8:4 268:216 8
Ruše II : ŽOK Ptuj 2:1 (25:10, 18:25, 25:13) 3. Galeja-Vega Branik 4 2:2 8:4 275:209 8
ŽOK Ptuj : Formis mala II 2:1 (25:15, 07:25, 25:12) 4. ŽOK Ptuj 4 1:3 3:9 171:270 3
Formis mala II : Nova KBM Branik I 1:2 (13:25, 25:23, 09:25) 5. Formis mala II 4 0:4 2:10 183:280 2
Ruše II : Formis mala II 3:0 (25:13, 25:15, 25: 12) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 18
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik I 0:3 (13:25, 06:25, 05:25) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 17
Formis mala II : Galeja-Vega Branik 0:3 (19:25, 06:25, 19:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 26
Nova KBM Branik I : Ruše II 2:1 (25:21, 25:14, 13:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 25
Galeja-Vega Branik : ŽOK Ptuj 3:0 (25:10, 25:10, 25:22) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 26
       
Turnir št. 4   12.01.2008   OŠ Vuzenica        
Mežica I : ŽOK Vuzenica 3:0 (25:17, 25:11, 25:13) 1. Mežica I 3 3:0 7:2  219:154 7
ŽOK Vuzenica : Črna 0:3 (12:25, 18:25, 12:25) 2. Črna 3 2:1 7:2  210:149 7
Prevalje II : ŽOK Vuzenica 1:2 (26:24, 20:25, 26:28) 3. ŽOK Vuzenica 3 1:2 2:7  160:222 2
Prevalje II : Črna 0:3 (13:25, 17:25, 05:25) 4. Prevalje II 3 0:3 2:7  160:224 2
Mežica I : Prevalje II 2:1 (22:25, 25:16, 25:12) 1. v 2. krog - turnir št. 18,  2. v 2. krog - turnir št. 217
Črna : Mežica I 1:2 (25:22, 13:25, 22:25)

3. v repasaž - turnir št. 26, 4. v repasaž - turnir št. 25

       

Turnir št. 5   sobota 12.01.2008   I. OŠ, Slovenj Gradec        
Slovenj Gradec I  : Slovenj Gradec II 3:0 (25:04, 25:09, 25:05) 1. Prevalje I 4 4:0 11:1 296:151 11
Slovenj Gradec II : Prevalje I 0:3 (04:25, 11:25, 19:25) 2. Slovenj Gradec I 4 3:1 10:2 280:186 10
Prevalje I : Mežica II 3:0 (25:05, 25:06, 25:09) 3. Dravograd 4 2:2 6:6 244:221 6
Mežica II  : Dravograd 0:3 (11:25, 06:25, 09:25) 4. Slovenj Gradec II 4 1:3 2:10 171:287 2
Dravograd  : Slovenj Gradec I 0:3 (14:25, 19:25, 19:25) 5. Mežica II 4 0:4 1:11 153:299 1
Prevalje I : Dravograd 3:0 (25:14, 25:16, 25:12) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 19
Mežica II : Slovenj Gradec I 0:3 (09:25, 10:25, 07:25) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 20
Dravograd : Slovenj Gradec II 3:0 (19:25, 11:25, 15:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 27
Slovenj Gradec I : Prevalje I 1:2 (25:21, 19:25, 11:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 28
Slovenj Gradec II : Mežica II 2:1 (25:20, 24:26, 25:16) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 27
       

Turnir št. 6   12.01.2008   OŠ Prebold          
Aliansa II  : Prebold 2:1 (25:16, 11:25, 25:17) 1. Lisičke 3 3:0 8:1  220:90 8
Prebold : Luče 0:3 (04:25, 20:25, 07:25) 2. Luče 3 2:1 7:2  194:137 7
Lisičke : Prebold 3:0 (25:04, 25:13, 25:07) 3. Aliansa II 3 1:2 2:7  119:208 2
Lisičke : Luče 2:1 (25:16, 20:25, 25:03) 4. Prebold 3 0:3 1:8  113:211 1
Aliansa II : Lisičke 0:3 (08:25, 08:25, 06:25) 1. v 2. krog - turnir št. 19,  2. v 2. krog - turnir št. 2o
Luče : Aliansa II 3:0 (25:04, 25:19, 25:13) 3. v repasaž - turnir št. 27, 4. v repasaž - turnir št. 28
       

Turnir št. 7   12.01.2008   OŠ Braslovče          
Mozirje : Braslovče II 0:3 (16:25, 11:25, 06:25) 1. Aliansa I 3 3:0 9:0 225:66 9
Braslovče II : Aliansa I 0:3 (08:25, 06:25, 11:25) 2. Braslovče II 3 2:1 5:4 161:149 5
Kajuh Šoštanj II : Braslovče II 1:2 (05:25, 25:12, 11:25) 3. Mozirje 3 1:2 2:7 115:209 2
Kajuh Šoštanj II : Aliansa I 0:3 (04:25, 04:25, 08:25) 4. Kajuh Šoštanj II 3 0:3 2:7 116:193 2
Mozirje : Kajuh Šoštanj II 2:1 (25:18, 06:25, 25:16) 1. v 2. krog - turnir št. 20,  2. v 2. krog - turnir št. 19
Aliansa I : Mozirje 3:0 (25:08, 25:02, 25:16) 3. v repasaž - turnir št. 28, 4. v repasaž - turnir št. 27
       
Turnir št. 8   12.01.2008   2. OŠ, Celje        
Braslovče I  : Fedrca 3:0 (25:09, 25:03, 25:07) 1. Braslovče I 3 3:0 9:0 225:78 9
Fedrca : Comet 2:1 (25:22, 25:10, 17:25) 2. Kajuh Šoštanj I 3 2:1 5:4 176:158 5
Kajuh Šoštanj I : Fedrca 3:0 (25:14, 25:08, 25:06) 3. Fedrca 3 1:2 2:7 114:207 2
Kajuh Šoštanj I : Comet 2:1 (22:25, 25:14, 25:16) 4. Comet 3 0:3 2:7 142:214 2
Braslovče I : Kajuh Šoštanj I 3:0 (25:06, 25:08, 25:15) 1. v 2. krog - turnir št. 20,  2. v 2. krog - turnir št. 19
Comet : Braslovče I 0:3 (09:25, 12:25, 09:25) 3. v repasaž - turnir št. 28, 4. v repasaž - turnir št. 27