Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - mlajši dečki - 1. krog
 

Turnir št. 1   12.01.2008   OŠ Hoče        
Stavbar IGM Maribor : Hoče 3:0 (25:11, 25:13, 25:12) 1. Stavbar IGM Maribor 3 3:0 9:0 225:90 9
Hoče : Maribor Voranc 3:0 (25:09, 25:06, 25:05) 2. Hoče 3 2:1 6:3 186:126 3
Galex-Mir Beltinci : Hoče 0:3 (05:25, 09:25, 17:25) 3. Galex-Mir Beltinci 3 1:2 3:6 132:195 3
Galex-Mir Beltinci : Maribor Voranc 3:0 (25:15, 25:16, 25:14) 4. Maribor Voranc 3 0:3 0:9 93:225 0
Stavbar IGM Maribor : Galex-Mir Beltinci 3:0 (25:04, 25:13, 25:09) 1. v 2. krog - turnir št. 9,  2. v 2. krog - turnir št. 10
Maribor Voranc : Stavbar IGM Maribor 0:3 (13:25, 06:25, 09:25) 3. v repasaž - turnir št. 17, 4. v repasaž - turnir št. 17
       
Turnir št. 2   12.01.2008   OŠ T.Čufar, Maribor        
Galeja-Vega Maribor : Tabor1 Fram 3:0 (25:14, 25:03, 25:03) 1. Galeja-Vega Maribor 2 2:0 6:0 150:58 6
Tabor1 Fram : Fram II 1:2 (13:25, 26:24, 11:25) 2. Fram II 2 1:1 2:4 112:125 2
Fram II : Galeja-Vega Maribor 0:3 (09:25, 14:25, 15:25) 3. Tabor1 Fram 2 0:2 1:5 70:149 1

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 9,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 18

       

Turnir št. 3   12.01.2008   OŠ Šempeter        
SIP Šempeter : Šoštanj Topošica II 3:0 b.b. 1. SIP Šempeter 2 2:0 5:1 148:63 5
Šoštanj Topolšica II : Šoštanj Topolšica I 0:3 b.b. 2. Šoštanj Topolšica I 2 1:1 4:2 138:73 4
Šoštanj Topolšica I : SIP Šempeter 1:2 (22:25,16:25,25:23) 3. Šoštanj Topošica II 2 0:2 0:6 0:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 19

       

Turnir št. 4   12.01.2008   OŠ D.Kumar, Ljubljana        
Črnuški tigri : Črnuški levi 3:0 (25:08, 25:00, 25:21) 1. Črnuški tigri 2 2:0 6:0 150:69 6
Črnuški levi : Calcit Kamnik II 0:3 (22:25, 16:25, 10:25) 2. Calcit Kamnik II 2 1:1 3:3 115:123 3
Calcit Kamnik II : Črnuški tigri 0:3 (17:25, 07:25, 16:25) 3. Črnuški levi 2 0:2 0:6 132:195 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 11,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 20

       

Turnir št. 5   12.01.2008   OŠ Bled        
ACH Volley II  : Astec Triglav II 1:2 (25:07, 10:25, 25:27) 1. Termo Lubnik 2 2:0 4:2 117:105 4
Astec Triglav II  : Termo Lubnik 1:2 (15:25, 25:10, 11:25) 2. Astec Triglav II 2 1:1 3:3 110:120 3
Termo Lubnik : ACH Volley II 2:1 (07:25, 25:11, 25:18) 3. ACH Volley II 2 0:2 2:5 114:116 2

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 13,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 14,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 21

       

Turnir št. 6   12.01.2008   OŠ  D.Kumar,Ljubljana        
Olimpija  : ŠD Brezovica II 1:2 (16:25, 25:10, 23:25) 1. ŠD Brezovica II 2 2:0 5:1 135:64 4
ŠD Brezovica II  : ŠD Brezovica Horjul 3:0 b.b. 2. Olimpija 2 1:1 4:2 139:60 4
ŠD Brezovica Horjul  : Olimpija 0:3 b.b. 3. ŠD Brezovica Horjul 2 0:2 0:6 0:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 14,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 13,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 22

       

Turnir št. 7   12.12.2007   OŠ Mokronog        
TOM Mokronog : MOK Krka II 3:0 (25:12, 25:23, 25:05) 1. TOM Mokronog 2 2:0 5:1 144:107 5
MOK Krka II : MOK Kočevje 0:3 (19:25, 19:25, 14:25) 2. MOK Kočevje 2 1:1 4:2 142:121 4
MOK Kočevje : TOM Mokronog 1:2 (20:25, 22:25, 25:19) 3. MOK Krka II 2 0:2 0:6 92:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 15,   2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 16,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 23

       
Turnir št. 8   sobota 12.01.2008   OŠ Renče       10:00  
Marchiol Prvačina II : Salonit II 0:3 (05:25, 23:25, 05:25) 1. Salonit II 2 2:0 6:0 150:72 6
Salonit II : Logatec II 3:0 (25:10, 25:19, 25:10) 2. Logatec II 2 1:1 3:3 114:121 3
Logatec II : Marchiol Prvačina II 3:0 (25:20, 25:09, 25:17) 3. Marchiol Prvačina II 2 0:2 0:6 79:150 0

1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 16,   2. uvrščeni se uvrstiv 2. krog - turnir št. 15,   3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 24