novice

4.3.2008
Bratislava, 04. marca (STA) - Odbojkarice Hita Nove Gorice so zmagovalke srednjeevropske lige. V finalu zaključnega turnirja v Slovaški Myavi so premagale SVS Post Dunaj s 3:1 (27, -17, 22, 22).

4.3.2008
Bratislava, 04. marca (STA) - Odbojkarice Nove KBM Branika so v tekmi za tretje mesto na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v Myavi na Slovaškem premagale Rijeko s 3:1 (22, 20, -23, 20).

29.2.2008
Innsbruck, 29. februarja (STA) - Odbojkarji blejskega ACH Volleyja so v finalu zaključnega turnirja srednjeevropske lige v Innsbrucku s 3:1 (-22, 18, 23, 21) premagali Hypo Tirol in tako še drugič zapored osvojili naslov prvaka v srednjeevropski ligi.

ostale novice

Več o interligi

Več o interligi (razporedi, rezultati, lestvice) si lahko ogledate na web straneh Mevze