Odbojka
 
 
 
 
 
2. del tekmovanja - 3. DOL vzhod ženske - tekme za končne uvrstitve
 
  1. krog - 1. tekma   01.03.2008  
DŠR M.Sobota II : Kajuh Šoštanj 1:3 (24:26, 25:21, 27:29, 17:25)  
Nova KBM Branik II : Dravograd 3:1 (19:25, 25:09, 25:17, 25:22)  
Črna : Galeja-Vega 2:3 (27:25, 25:15, 19:25, 15:25, 04:15)  
Slovenj Gradec : ŽOK Kema Puconci 0:3 (20:25, 22:25, 19:25)  
Svit-Unimetal : KLS Ljubno 0:3 (23:25, 11:25, 09:25)  
Kurent SK Company : ŽOK Vuzenica 0:3 (17:25, 27:29, 17:25)  
Mežica : Ecom Tabor 3:0 (25:13, 25:11, 25:12)  
Aliansa II : Ruše 3:2 (22:25, 23:25, 30:28, 25:16, 15:08)  
  1. krog - 2. tekma   08.03.2008  
Kajuh Šoštanj : DŠR M.Sobota II 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)  1
Dravograd : Nova KBM Branik II 0:3 (19:25, 15:25, 21:25)  2
Galeja-Vega : Črna 3:0 (25:22, 25:12, 25:22)  3
ŽOK Kema Puconci : Slovenj Gradec 3:0 (25:16, 25:15, 25:19)  4
KLS Ljubno : Svit-Unimetal 3:0 (25:17, 25:11, 25:15)  5
ŽOK Vuzenica : Kurent SK Company 3:0 (25:09, 25:16, 25:20)  6
Ecom Tabor : Mežica 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)  7
Ruše : Aliansa II 3:1 (24:26, 25:15, 25:18, 25:15)  8
         
  2. krog - 1. tekma   15.03.2008  
Galeja-Vega : Kajuh Šoštanj 1:3 (25:14, 15:25, 16:25, 21:25)   
Nova KBM Branik II : ŽOK Kema Puconci 3:1 (21:25, 25:20, 25:19, 25:19)  
Črna : DŠR M.Sobota II 1:3 (23:25, 25:21, 16:25, 22:25)  
Dravograd : Slovenj Gradec 3:2 (20:25, 28:26, 29:27, 19:25, 15:09)  
Mežica : KLS Ljubno 3:2 (23:25, 15:25, 25:18, 25:12, 15:08)  
ŽOK Vuzenica : Ruše 3:1 (25:17, 21:25, 25:13, 25:09)  
Ecom Tabor : Svit-Unimetal 1:3 (21:25, 27:29, 28:26, 27:29)  
Kurent SK Company : Aliansa II 3:2 (25:19, 25:22, 17:25, 17:25, 15:07)  
  2. krog - 2. tekma   29.03.2008  
Kajuh Šoštanj : Galeja-Vega 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)  9
ŽOK Kema Puconci : Nova KBM Branik II 3:1 (25:18, 25:22, 20:25, 27:25) 10
DŠR M.Sobota II : Črna 0:3 (26:28, 23:25, 24:26) 11
Slovenj Gradec : Dravograd 3:0 (26:24, 25:21, 25:21)  12
KLS Ljubno : Mežica 3:0 (25:13, 25:20, 25:20)  13
Ruše : ŽOK Vuzenica 0:3 (24:26, 19:25, 21:25)  14
Svit-Unimetal : Ecom Tabor 0:3 (16:25, 17:25, 14:25)  15
Aliansa II : Kurent SK Company 3:0 (25:14, 25:22, 25:20)  16
         
  3. krog - 1. tekma   05.04.2008  
Nova KBM Branik II : Kajuh Šoštanj 3:1 (25:15, 20:25, 25:11, 25:19) za 1.m
Galeja-Vega : ŽOK Kema Puconci 2:3 (21:25, 29:27, 11:25, 29:27, 10:15) za 3.m
Črna : Slovenj Gradec 1:3 (25:27, 25:21, 17:25, 13:25) za 5.m
Dravograd : DŠR M.Sobota II 3:2 (20:25, 25:19, 17:25, 25:21, 15:08) za 7.m
ŽOK Vuzenica : KLS Ljubno 3:1 (22:25, 25:20, 25:20, 25:19) za 9.m
Mežica : Ruše 3:2 (25:19, 25:22, 21:25, 24:26, 15:04) za 11.m
Ecom Tabor : Aliansa II 3:1 (21:25, 25:21, 25:15, 25:10) za 13.m
Kurent SK Company : Svit-Unimetal 3:1 (26:24, 25:12, 24:26, 25:09) za 15.m
3. krog - 2. tekma   12.04.2008  
Kajuh Šoštanj : Nova KBM Branik II 1:3 (25:19, 24:26, 21:25, 29:31)  
ŽOK Kema Puconci : Galeja-Vega 3:0 (25:14, 25:19, 25:10)  
Slovenj Gradec : Črna 3:1 (25:23, 25:14, 24:26, 25:17)  
DŠR M.Sobota II : Dravograd 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 23:25)  
KLS Ljubno : ŽOK Vuzenica 3:1 (25:23, 25:22, 24:26, 25:23)  
Ruše : Mežica 3:1 (25:10, 16:25, 25:19, 25:23)  
Aliansa II : Ecom Tabor 3:1 (25:20, 15:25, 26:24, 25:10)  
Svit-Unimetal : Kurent SK Company 0:3 (23:25, 18:25, 20:25)