Odbojka
 
 
 
 
 
Rezultati 3. DOL vzhod 1 - ženske
 
  1. krog   13.10.2007  
Svit-Unimetal : DŠR M.Sobota II 1:3 (05:25, 25:22, 12:25, 20:25)  
Ruše : Galeja-Vega 0:3 (08:25, 10:25, 20:25)  
Kurent SK Company : Ecom Tabor 1:3 (08:25, 25:21, 16:25, 20:25)  
ŽOK Kema Puconci : Nova KBM Branik II 3:1 (21:25, 25:17, 25:21, 25:22)  
  2. krog   20.10.2007  
DŠR M.Sobota II : Nova KBM Branik II 2:3 (25:20, 16:25, 14:25, 25:23, 06:15)  
Ecom Tabor : ŽOK Kema Puconci 1:3 (13:25, 25:18, 16:25, 21:25)  
Galeja-Vega : Kurent SK Company 3:0 (25:16, 25:12, 25:10)  
Svit-Unimetal : Ruše 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)  
  3. krog   27.10.2007  
Ruše : DŠR M.Sobota II 3:1 (25:16, 26:24, 20:25, 25:23)  
Kurent SK Company : Svit-Unimetal 1:3 (25:20, 19:25, 16:25, 24:26)  
ŽOK Kema Puconci : Galeja-Vega 3:1 (25:10, 25:19, 19:25, 25:22)  
Nova KBM Branik II : Ecom Tabor 3:1 (23:25, 25:10, 25:12, 25:22)  
  4. krog   03.11.2007  
DŠR M.Sobota II : Ecom Tabor 3:0 (25:13, 26:24, 25:23)  
Galeja-Vega : Nova KBM Branik II 1:3 (27:25, 21:25, 15:25, 22:25)  
Svit-Unimetal : ŽOK Kema Puconci 0:3 (15:25, 18:25, 13:25)  
Ruše : Kurent SK Company 2:3 (18:25, 25:22, 25:19, 17:25, 12:15)  
  5. krog   10.11.2007  
Kurent SK Company : DŠR M.Sobota II 0:3 (14:25, 18:25, 20:25)  
ŽOK Kema Puconci : Ruše 3:0 (25:17, 25:12, 25:17)  
Nova KBM Branik II : Svit-Unimetal 3:0 (25:16, 25:12, 25:14)  
Ecom Tabor : Galeja-Vega 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)  
  6. krog   17.11.2007  
DŠR M.Sobota II : Galeja-Vega 2:3 (19:25, 25:20, 25:23, 16:25, 05:15)  
Svit-Unimetal : Ecom Tabor 2:3 (25:21, 20:25, 13:25, 25:21, 10:15)  
Ruše : Nova KBM Branik II 0:3 (23:25, 18:25, 18:25)  
Kurent SK Company : ŽOK Kema Puconci 0:3 (15:25, 16:25, 14:25)  
  7. krog   24.11.2007  
ŽOK Kema Puconci : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:15, 25:08, 29:27)  
Nova KBM Branik II : Kurent SK Company 3:0 (32:30, 25:23, 25:19)  
Ecom Tabor : Ruše 2:3 (17:25, 25:23, 15:25, 26:24, 05:15)  
Galeja-Vega : Svit-Unimetal 3:1 (22:25, 25:11, 25:11, 25:18)  
  8. krog   01.12.2007  
DŠR M.Sobota II : Svit-Unimetal 3:0 (25:16, 25:23, 25:16)  
Galeja-Vega : Ruše 3:1 (25:19, 19:25, 25:21, 25:09)  
Ecom Tabor : Kurent SK Company 0:3 (12:25, 16:25, 22:25)  
Nova KBM Branik II : ŽOK Kema Puconci 2:3 (21:25, 25:22, 27:25, 19:25, 08:15)  
  9. krog   08.12.2007  
Nova KBM Branik II : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)  
ŽOK Kema Puconci : Ecom Tabor 3:0 (25:10, 25:12, 25:16)  
Kurent SK Company : Galeja-Vega 0:3 (16:25, 15:25, 12:25)  
Ruše : Svit-Unimetal 3:2 (24:26, 18:25, 25:21, 25:14, 15:12)  
10. krog   15.12.2008  
DŠR M.Sobota II : Ruše 3:0 (25:23, 25:17, 25:20)  
Svit-Unimetal : Kurent SK Company 0:3 (18:25, 23:25, 16:25)  
Galeja-Vega : ŽOK Kema Puconci 3:1 (16:25, 25:15, 26:24, 25:16)  
Ecom Tabor : Nova KBM Branik II 1:3 (25:22, 15:25, 19:25, 15:25)  
  11. krog   26.01.2008  
Ecom Tabor : DŠR M.Sobota II 3:1 (25:22, 22:25, 25:21, 25:22)  
Nova KBM Branik II : Galeja-Vega 0:3 (22:25, 23:25, 16:25)  
ŽOK Kema Puconci : Svit-Unimetal 3:0 (25:06, 25:14, 25:14)  
Kurent SK Company : Ruše 0:3 (14:25, 14:25, 18:25)  
  12. krog   02.02.2008  
DŠR M.Sobota II : Kurent SK Company 3:2 (25:20, 25:22, 17:25, 25:27, 15:05)  
Ruše : ŽOK Kema Puconci 0:3 (25:27, 14:25, 24:26)  
Svit-Unimetal : Nova KBM Branik II 0:3 (11:25, 22:25, 18:25)  
Galeja-Vega : Ecom Tabor 3:0 (27:25, 25:20, 25:16)  
  13. krog   09.02.2008  
Galeja-Vega : DŠR M.Sobota II 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)  
Ecom Tabor : Svit-Unimetal 3:1 (25:14, 25:19, 21:25, 25:15)  
Nova KBM Branik II : Ruše 3:0 (25:17, 25:22, 25:14)  
ŽOK Kema Puconci : Kurent SK Company 3:0 (25:13, 25:13, 25:16)  
  14. krog   16.12.2007  
DŠR M.Sobota II : ŽOK Kema Puconci 0:3 (14:25, 27:29, 22:25)  
Kurent SK Company : Nova KBM Branik II 0:3 (20:25, 11:25, 12:25)  
Ruše : Ecom Tabor 3:2 (24:26, 22:25, 25:23, 25:11, 15:07)  
Svit-Unimetal : Galeja-Vega 0:3 (04:25, 19:25, 09:25)