Odbojka
 
 
 
 
 
Razpored tekem - 3. DOL vzhod - moški
 
12. krog sobota 26.01.2008 dvorana ura opomba
Črna : Turbina OŠ Črna   19:00   
Mislinja : Braslovče OŠ Mislinja   19:00 zam. dom.
Maribor Nigrad : Beltinci OŠ B. Ilicha, Maribor   16:30  
Ljutomer : LIP Poljčane OŠ I. Cankar, Ljutomer   19:30  
Šoštanj Topolšica : Endal Vuzenica Šp. dvorana Šoštanj   19:30  
13. krog sobota 02.02.2008 dvorana ura opomba
Šoštanj Topolšica : Črna Šp. dvorana Šoštanj   17:00 pet., 01.02.
Endal Vuzenica : Gokop Fram OŠ Vuzenica   19:00 pet., 01.02.
LIP Poljčane : Maribor Nigrad OŠ Poljčane   18:00  
Beltinci : Mislinja OŠ Beltinci   19:00  
Braslovče : Turbina OŠ Braslovče   19:00  
14.krog sobota 09.02.2008 dvorana ura opomba
Črna : Braslovče OŠ Črna   19:00 zam. dom.
Turbina : Beltinci ŠD Ruše   19:30  
Mislinja : LIP Poljčane OŠ Mislinja   19:00  
Ljutomer : Endal Vuzenica OŠ I. Cankar, Ljutomer   19:30  
Gokop Fram : Šoštanj Topolšica OŠ Fram   15:00  
15. krog sobota 16.02.2008 dvorana ura opomba
Gokop Fram : Črna OŠ Fram   17:00  
Šoštanj Topolšica : Ljutomer Šp. dvorana Šoštanj   19:30  
Endal Vuzenica : Maribor Nigrad OŠ Vuzenica   18:00  
LIP Poljčane : Turbina OŠ Poljčane   18:00  
Beltinci : Braslovče OŠ Beltinci   19:00 zam. dom.
16. krog sobota 23.02.2008 dvorana ura opomba
Črna : Beltinci OŠ Črna   19:00  
Braslovče : LIP Poljčane OŠ Braslovče   19:00  
Mislinja : Endal Vuzenica OŠ Mislinja   19:00  
Maribor Nigrad : Šoštanj Topolšica OŠ B. Ilicha, Maribor   17:00  
Ljutomer : Gokop Fram OŠ I. Cankar, Ljutomer   19:30  
17. krog sobota 01.03.2008 dvorana ura opomba
Ljutomer : Črna OŠ I. Cankar, Ljutomer    19:30  
Gokop Fram : Maribor Nigrad OŠ Fram  17:00  
Šoštanj Topolšica : Mislinja Šp. dvorana Šoštanj   19:30  
Endal Vuzenica : Turbina OŠ Vuzenica   17:00  
LIP Poljčane : Beltnici OŠ Poljčane   18:00  
18. krog sobota 08.03.2008 dvorana ura opomba
Črna : LIP Poljčane OŠ Črna   19:00  
Braslovče : Endal Vuzenica OŠ Braslovče   19:00  
Turbina : Šoštanj Topolšica ŠD Ruše   17:00  
Mislinja : Gokop Fram OŠ Mislinja   19:00  
Maribor Nigrad : Ljutomer OŠ B. Ilicha, Maribor   17:00  
19. krog sobota 15.03.2008 dvorana ura opomba
Maribor Nigrad : Črna OŠ B. Ilicha, Maribor   17:00  
Ljutomer : Mislinja OŠ I. Cankar, Ljutomer   19:00  
Gokop Fram : Turbina OŠ Fram   16:00  
Šoštanj Topolšica : Braslovče Šp. dvorana Šoštanj   19:30  
Endal Vuzenica : Beltinci OŠ Vuzenica   18:00  
20. krog sobota 29.03.2008 dvorana ura opomba
LIP Poljčane : Endal Vuzenica OŠ Poljčane   18:00  
Beltinci : Šoštanj Topolšica OŠ Beltinci   19:00  
Braslovče : Gokop Fram OŠ Braslovče   19:00  
Turbina : Ljutomer ŠD Ruše   19:00  
Mislinja : Maribor Nigrad OŠ Mislinja   19:00  
21. krog sobota 05.04.2008 dvorana ura opomba
Mislinja : Črna OŠ Mislinja   19:00  
Maribor Nigrad : Turbina OŠ B. Ilicha, Maribor   17:00  
Ljutomer : Braslovče OŠ I. Cankar, Ljutomer   19:00  
Gokop Fram : Beltinci OŠ Fram   15:00  
Šoštanj Topolšica : LIP Poljčane Šp. dvorana Šoštanj   17:00  
22. krog sobota 12.04.2008 dvorana ura opomba
Črna : Endal Vuzenica OŠ Črna   19:00  
LIP Poljčane : Gokop Fram OŠ Poljčane   18:00  
Beltinci : Ljutomer OŠ Beltinci   19:00  
Braslovče : Maribor Nigrad OŠ Braslovče   19:00  
Turbina : Mislinja ŠD Ruše   17:00