Odbojka
 
 
 
 
 
Razpored tekem - 2. DOL ženske
 
12. krog

sobota 26.01.2008

dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : Galeb grup Robotina OŠ II., Murska Sobota  19:00  Globačnik J.  Ortl   Osterc U.   
ŽOK Mislinja : HIT Nova Gorica II OŠ Mislinja  17:00  Golob Resanovič   Vindiš D.   
Tabor Ljubljana : ŽOK Kočevje ŠD Tabor, Ljubljana 20:00  Brčinovič Jan J.    Imamovič S.  
Comet Zreče : ŽOK Partizan Šk. Loka ŠD Zreče 18:00  Blaznik Ma.  Potočnik A.    Ravnjak   
Formis Bell : Sloving Epicenter ŠD Miklavž na D. Polju 18:00  Grum I.  Zupančič E.    Potrč T.   
Aliansa I : Calcit Kamnik OŠ Šempeter 18:00  Štumfel Švetak      
13. krog sobota 02.02.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
Aliansa I : DŠR M. Sobota OŠ Šempeter  18:00  Mehovič M.  Blaznik Ma.    Trepelj   
Calcit Kamnik : Formis Bell Šp. dvorana Kamnik  16:00 Štumfel  Vindiš F.    Mehovič M.  
Sloving Epicenter : Comet Zreče OŠ Kolezija, Ljubljana  15:30  Mavrič  Mačus    Krička   
ŽOK Partizan Šk. Loka : Tabor Ljubljana OŠ Šk. Loka - mesto  17:00  Zupančič E.  Grum I.    Kavčič A.   
ŽOK Kočevje : ŽOK Mislinja OŠ Zbora odp., Kočevje  17:00  Pogačnik J.  Kos    Recek   
HIT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina OŠ Solkan  17:00  Šuštaršič Milojević   Villalba   
14.krog sobota 09.02.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : HIT Nova Gorica II OŠ II., Murska Sobota  18:00  Švetak  Lavrenčič    Osterc  pet.,08.02.
Galeb grup Robotina : ŽOK Kočevje OŠ Livade, Izola 19:00  Jan J.  Brčinovič    Stokuča   
ŽOK Mislinja : ŽOK Partizan Šk. Loka OŠ Mislinja  17:00  Potočnik A.  Luzar    Sušec   
Tabor Ljubljana : Sloving Epicenter OŠ F.R.S, Ljublajna  18:00  Mačus  Mavrič   Ivanc   
Comet Zreče : Calcit Kamnik OŠ Zreče 18:00  Pogačnik J.  Zupančič E.    Veršnak   
Formis Bell : Aliansa I ŠD Miklavž na D. Polju 18:00  Štumfel  Vindiš F.    Torej N.   
15. krog sobota 16.02.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
Formis Bell : DŠR M. Sobota ŠD Miklavž na D. Polju  18:00  Skok D. Lavrenčič   Potrč T.   
Aliansa I : Comet Zreče OŠ Šempeter  18:00  Resanovič  Valentar    Caglevič   
Calcit Kamnik : Tabor Ljubljana Šp. dvorana Kamnik  17:30  Ortl  Švetak    Podlesnik   
Sloving Epicenter : ŽOK Mislinja OŠ Kolezija, Ljubljana  15:30  Pogačnik J.  Jan J.    Imamovič   
ŽOK Partizan Šk. Loka : Galeb grup Robotina OŠ Šk. Loka - mesto  17:00  Luzar  Potočnik A.    Kavčič A.   
ŽOK Kočevje : HIT Nova Gorica II OŠ Zbora odp., Kočevje 17:00  Kos  Globačnik J.    Cilenšek A.   
16. krog sobota 23.02.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : ŽOK Kočevje OŠ II., Murska Sobota  19:00  Štumfel  Vindiš F.    Vozlič D.   
HIT Nova Gorica II : ŽOK Partizan Šk. Loka OŠ Solkan  19:30  Mehovič  Šuštaršič    Maraž   
Galeb grup Robotina : Sloving Epicenter OŠ Livade, Izola  19:00  Pogačnik J.  Brčinovič    Stokuča   
ŽOK Mislinja : Calcit Kamnik OŠ Mislinja  17:00  Švetak  Lavrenčič    Homan   
Tabor Ljubljana : Aliansa I ŠD Tabor, Ljubljana  20:00  Globačnik J.  Grum I.    Bertalanič   
Comet Zreče : Formis Bell OŠ Zreče 19:30  Potočnik A.  Luzar    Ravnjak  pet.,22.02.
17. krog sobota 01.03.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP  
Comet Zreče : DŠR M. Sobota ŠD Zreče  18:00  Mehovič Resanovič    Ravnjak   
Formis Bell : Tabor Ljubljana ŠD Miklavž na D. Polju   18:00  Štumfel  Vindiš    Potrč T.   
Aliansa I : ŽOK Mislinja OŠ Šempeter  18:00  Blaznik Ma.  Šuštaršič    Veršnak   
Calcit Kamnik : Galeb grup Robotina Šp. dvorana Kamnik  17:30  Pogačnik J.  Grum I.    Podlesnik   
Sloving Epicenter : HIT Nova Gorica II OŠ Kolezija, Ljubljana 14:00  Jan J.  Brčinovič    Ivanc   
ŽOK Partizan Šk. Loka : ŽOK Kočevje OŠ Šk. Loka - mesto  17:00  Globačnik J.  Ortl    Zadnik   
18 krog sobota 08.03.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : ŽOK Partizan Šk. Loka OŠ II., Murska Sobota  19:00  Vindiš Štumfl   Osterc   
ŽOK Kočevje : Sloving Epicenter OŠ Zbora odp., Kočevje 18:00  Mehovič Luzar   Recek   
HIT Nova Gorica II : Calcit Kamnik OŠ Solkan  17:00  Kos Lihteneker   Villalba   
Galeb grup Robotina : Aliansa I OŠ Livade, Izola  19:00  Grum I. Zupančič E.   Stokuča   
ŽOK Mislinja : Formis Bell OŠ Mislinja  17:00  Ortl Kugler   Pušpan   
Tabor Ljubljana : Comet Zreče ŠD Tabor, Ljubljana  20:00  Mavrič Mačus   Maršič   
19. krog sobota 15.03.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
Tabor Ljubljana : DŠR M. Sobota ŠD Tabor, Ljubljana  19:00  Lihteneker Ortl    Ivanc  pet.,14.03.
Comet Zreče : ŽOK Mislinja ŠD Zreče 17:30   Luzar  Zupančič E.   Ravnjak  pet.,14.03.
Formis Bell : Galeb grup Robotina ŠD Miklavž na D. Polju   18:00   Kugler  Kos   Torej N.   
Aliansa I : HIT Nova Gorica II OŠ Šempeter  16:30   Brčinovič  Blaznik Ma.   Melavc D.   
Calcit Kamnik : ŽOK Kočevje Šp. dvorana Kamnik  15:00   Skok D.  Globačnik J.   Mehovič   
Sloving Epicenter : ŽOK Partizan Šk. Loka OŠ Kolezija, Ljubljana  15:30   Švetak Lavrenčič    Maršič   
20. krog sreda 02.04.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : Sloving Epicenter OŠ II., Murska Sobota  19:00  Ortl Melavc   Kepe   
ŽOK Partizan Šk. Loka : Calcit Kamnik OŠ Šk. Loka - mesto  20:30  Zupančič E. Grum I.   Kavčič A.   
ŽOK Kočevje : Aliansa I OŠ Zbora odp., Kočevje 18:00  Vindiš Štumfl   Cilenšek A.  čet.,03.04. 
HIT Nova Gorica II : Formis Bell OŠ Solkan  18:30  Potočnik A. Blaznik Ma.   Villalba   
Galeb grup Robotina : Comet Zreče OŠ Livade, Izola  19:00  Golob Mačus   Stokuča   
ŽOK Mislinja : Tabor Ljubljana OŠ Mislinja  17:00  Kugler Kos   Vindiš D.   
21. krog sobota 05.04.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
ŽOK Mislinja : DŠR M. Sobota OŠ Mislinja  17:00  Mavrič Mačus   Sušec   
Tabor Ljubljana : Galeb grup Robotina ŠD Tabor, Ljubljana  16:00  Ortl Švetak   Bertalanič   
Comet Zreče : HIT Nova Gorica II ŠD Zreče 18:00  Lavrenčič Šušteršič   Ravnjak   
Formis Bell : ŽOK Kočevje ŠD Miklavž na D. Polju   18:00  Lihteneker Kos   Hojski M.   
Aliansa I : ŽOK Pratizan Šk. Loka OŠ Šempeter  18:00  Vindiš Štumfl   Veršnak   
Calcit Kamnik : Sloving Epicenter Šp. dvorana Kamnik  15:00  Blaznik Ma. Resanovič   Podlesnik   
22. krog sobota 12.04.2008 dvorana ura 1.S 2.S DK ZAP opomba
DŠR M. Sobota : Calcit Kamnik OŠ II., Murska Sobota  19:00 Melavc Švetak   Osterc   
Sloving Epicenter : Aliansa I OŠ Kolezija, Ljubljana  15:30  Štumfel Vindiš   Krička   
ŽOK Partizan Šk. Loka : Formis Bell OŠ Šk. Loka - mesto  17:00  Mehovič Golob   Kavčič A.   
ŽOK Kočevje : Comet Zreče OŠ Zbora odp., Kočevje 18:00  Pogačnik J. Jan   Recek   
HIT Nova Gorica II : Tabor Ljubljana OŠ Solkan  17:00  Kos Ortl   Villalba   
Galeb grup Robotina : ŽOK Mislinja OŠ Livade, Izola  21:00  Mačus Mavrič   Stokuča  čet.,11.04.